Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hangend toilet blijft doorlopen na doortrekken, wat kan ik hieraan doen?

Het bedieningspaneel blijft hangen na het doortrekken waardoor het water blijft lopen. Door deze zelf terug te trekken stopt het doorlopen.

Het komt soms ook wel eens voor dat er uit het niets opeens water gaat lopen en dit stopt dan vaak ook weer vanzelf.

Het is een inbouwreservoir van Plieger, en omdat het ingebouwd zit kan ik het niet goed zien en er niet goed bij.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Wonen
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Het mechanische werkt waarschijnlijk niet goed door vervuiling. ( kalk).

Mijn advies, gooi een goede industriële ontkalker in de stortbak en laat dit inwerken.
Let er wel op dat deze ontkalker geen kunststof kan aantasten. De meeste middelen uit de supermarkt zijn hiervoor niet geschikt.
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
In het waterreservoir bevindt zich een dompelaar die op het water drijft. Als het water omhoog komt dan moet de dompelaar de watertoevoer afsluiten. Werkt dit niet goed meer dan moet het mechanisme uit elkaar worden gehaald en moet de ontstane ketelsteen worden schoongepoetst. Als de zaak weer wordt gemonteerd dan zal alles wel weer naar behoren werken.
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing