Ik heb een bank gekocht bij de Leenbakker. Er zit een fabrieksfout in, maar zij helpen mij niet. Wat moet ik doen?
Ik heb 1 september een bank besteld bij de Leenbakker (LB), 5 september binnen. Er blijkt een fabrieksfout te zitten waardoor 1 van de poten er niet goed op kon. Ik heb de dag na levering gebeld, hij zij dat er een week later iemand zou langskomen. Een week later... speciaal tijd ervoor vrijgemaakt, krijg ik een telefoontje van dat die kerel het gereedschap niet heeft om het te maken en de leverancier inschakelt (hij weet niet eens wat er aan de hand is). Leverancier zou contact met me opnemen in de komende week, zegt hij... is niet gebeurd.
Dus ben ik naar LB toegegaan, besproken met de manager, hij zegt dat hij ging kijken wat er aan de hand is en zou bellen. Nou ja, doet ie niet. Ik bellen, krijg ik te horen dat ze niks kunnen doen 'voor' maandag. Ik dus wachten... geen bericht. Ik weer bellen, krijg ik een jochie want de manager is bezig. Hij beweerde dat het helemaal niet eens een fout was en dat het zo hoorde (en ik voelde me op veel manier beledigd als klant, helemaal niet serieus genomen). Weer gebeld, zou doorsturen naar LB dichterbij.
Contact opgenomen met andere LB, zegt gister, vandaag komt er misschien iemand langs. Wordt ik gebeld, zegt dat ie niks kan doen omdat klacht nu bij leverancier is. (die 2-3 weken heeft).Dus hij laat het hoofdkantoor dat weten.
Ze komen hun afspraken keer op keer niet na. 4 dagen leveren, nu al 3 weken bezig en nog steeds niemand langsgekomen.
Dit is gewoon ontzettend slechte klantenservice en mij laten ze gewoon zitten.