Ik heb een rhodos dg600 gekocht maar er zit geen starter op. Wie weet welke type er op moet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb net een blauwe regen geplant.
Nu lees ik dat een blauwe regen die zich rond een regenpijp wikkelt, die regenpijp op den duur zal "wurgen", ofwel: samendrukken / vermorzelen. Wikkelt de blauwe regen zich rond een boom, dan zal die boom sterven door verwurging.
Mijn blauwe regen staat naast een massief hardhouten paal van een pergola. Die zal niet kapot gaan. Maar... als de blauwe regen zich strak rond de paal wikkelt en daarna dikker wordt, zal hij dan (de binnenkant van) zichzelf wurgen, door zich steeds strakker tegen de paal te klemmen? Als dat gevaar bestaat, kan ik de blauwe regen misschien beter ofwel heel losjes/ruim rond de paal leiden, ofwel hem langs de paal recht omhoog leiden, dus zonder wikkelen.
Wat is wijsheid?
Ik wil wat nieuwe planten kopen voor in de tuin. Maar er zijn hier enorm veel slakken. Zowel huisjesslakken als naaktslakken. Die eten sommige planten finaal weg.
Ik heb wel wat planten op het oog om te kopen, maar voordat ik iets aanschaf wil ik weten of ze ten prooi zullen vallen aan de slakken.
Kan ik die informatie ergens vinden? Dus hoe gevoelig plant X is voor slakkenvraat?
Ik ben niet opzoek naar wat het is, maar hoe ik er zsm vanaf kom.
Ik ben al 2 jaar bezig met azijn en water
De boompjes zijn 3 meter hoog en wil ze verhuizen.
Waar moet ik op letten als ik dat ga doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing