Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe maak je zo'n rode kledingborstel schoon?

Zo een tegen pluizen en haren, die je maar een kant op kunt borstelen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Schoonmaken doe je in omgekeerde richting. Dus veeg deze pluizenborstel tegen de vleug in op een stukje kleed of stof dat wel schoon is. De pluizen en stof blijven dan aan een kant 'plakken'. Deze kun je makkelijk met de hand verwijderen. Zuig het stukje kleed of stof nog wel even na.

Toegevoegd na 1 minuut:
Ik bedoel 'met de vleug mee'
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Andere antwoorden (5)

Strijk met je hand met de richting mee... de pluizen en haren worden hiermee naar de rand gestreken. Vervolgens ze eraf vegen en de borstel is weer schoon.

Toegevoegd na 1 minuut:
add. of strijk de borstel met de richting mee langs een doek, zodat de pluizen naar de buitenkant worden geveegd.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Met een vochtige vinger over de borstel tegen de richting in wrijven, dan komen de pluisjes en haren er weer af.

Toegevoegd na 3 minuten:
Voor de duidelijkheid, tegen de borstel richting in.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Stofzuigen van de borstel, snel en goed.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Heel eventjes onder de krabpaal houden je ziet de haren die op de borstel zitten naar 1 kant zakken en dan haal je die er zo vanaf zonder dat ze weg dwarrelen en dan de borstel op een theedoek of handdoek laten drogen met een klein uurtje is die weer droog en klaar voor gebruik zo doe ik het altijd als ik weer eens kattenharen van me kleding haal en daarna van de borstel

Toegevoegd na 1 minuut:
Krabpaal moet zijn kraan me foon heb echt keuren
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Plakband.
Met plakband pluk je alle pluizen en haren er zo af.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing