Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wil graag nieuw aanrechtblad, maar heb zeer afwijkende maten. Wat is een goed alternatief voor een kunststof aanrechtblad?

Ik wil graag een nieuwe aanrechtblad. Maar ik woon in een oud en scheef huis. Het aanrecht heeft een afwijking van 10 cm. Een kunststof blad op maat laten maken is denk ik het goedkoopst, maar niet het mooist. Is er een ander goedkoop alternatief? Ik wil geen hout want heb ik nu ook.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Negeer je wens om geen hout te willen. Heb onlangs in een vergelijkbare situatie eikenhouten Ikea aanrechtbladen gemonteerd (onder een hoek geplaatst). Met de bovenfrees op maat gemaakt en hiermee een geweldig mooi (en goedkoop!) resultaat behaald.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Andere antwoorden (4)

Composiet is ook erg mooi, dat is gemalen graniet met kwarts en samengebracht door kunststof materiaal, oogt als natuursteen, maar is veel betaalbaarder.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Tegenwoordig wordt er ook veel gebruik gemaakt van beton, dat dan gegoten wordt.
Het klinkt heel ruw, maar het kan superglad afgewerkt worden.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Ik zou toch voor hout gaan: Het is goedkoop en mooi en bovendien op maat te maken. Allemaal eigenschappen die je bij de andere suggesties niet tegen zult komen.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Je vraagt duidelijk een goedkoop alternatief dus composiet of beton vallen al af helaas. Een mooi blad (recentelijk nog ergens gezien) kan je maken van een watervaste houten plaat die je beplakt met natuursteentjes die je vaak als vloer tegelmatjes kunt kopen. Deze voeg je af met een watervast voegmiddel in de juiste kleur en je hebt een uniek blad. Succes.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing