Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Is het verstandig om een mondkapje en handschoenen te dragen bij glasweefselbehang aanbrengen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

De handschoenen zijn in ieder geval een goed idee, zeker als je niet veel eelt op je handen hebt. Ook het dragen van lange mouwen is een goed idee, want je raakt ongemerkt toch je armen, die vervolgens dagen jeuken.
Persoonlijk vond ik een mondkapje niet nodig en heb er zelf ook geen hinder van ondervonden, maar via onderstaande link kom je op een site waar het inderdaad wordt aangeraden.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Als er tijdens het behangen glasvezeltjes vrij komen, is dat idd verstandig om te doen.
Vroeger gebruikte ik bij het optuigen van de kerstboom het z.g. engelenhaar, dat ook uit glasvezels bestond.ik had daarna altijd last van jeukende handen en geïrriteerde longen en heb dat engelen gaar uit voorzorg nooit meer gebruikt.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
dat is inderdaad een heel goed idee zorg er mischien ook voor om zoveel mogelijk je hele lichaam te beschermen anders kan je lichaam dagen jeuken en geloof me dat is niet zo comfortabel!
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing