Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe krijg je laarzen uit die je bijna niet uit krijgt?

Ik heb hele mooie lange laarzen, maar ik heb ze bijna nooit aan omdat ik ze in mijn eentje gewoon niet uit krijg. Ze zitten heerlijk, niet te strak of te klein, maar ik krijg ze gewoon niet uit. Het is toch echt geen optie om met laarzen aan naar bed te gaan. Iemand een oplossing?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Mode
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (3)

Je kunt het met een schoenlepel of laarzentrekkers proberen. Wat volgens mij de belangrijkste reden is dat je kuiten een beetje uitzetten, dat komt door de hitte, dus als je talk/baby poeder gebruikt, blijven je kuiten smaller en kom je er makkelijker uit. Dan wrijf je het eerst in, doe je je sok aan en dan in de schoen ermee.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Het uittrekken gaat gemakkelijker met een laarzenknecht. Dat is een houten of metalen ding waar je je andere voet op zet en dat je laars vasthoudt als je je been omhoog trekt. Je kunt ze in ruitersportwinkels kopen. Ze kosten weinig.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Misschien een tijdje met je benen omhoog zodat je bloed meer uit je benen stroomt?
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing