Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waar vind ik een rok die voor kort is en achter lang?

En dan ook echt lang van achter, tot de enkels ongeveer. Niet doorschijnend en niet grijs/lichtroze. Ik heb al gezocht maar heb het echt niet kunnen vinden.

Toegevoegd na 20 minuten:
Graag niet duurder dan 25 euro

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Mode
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

asos.com (http://www.asos.com/River-Island/River-Island-Hi-Lo-Skirt-in-Ditsy-Print/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2754715&SearchQuery=hi%20lo%20skirt&sh=0&pge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Multi)
ze hebben er nog meer op de website.

romwe.com (http://www.romwe.com/anomalous-hemline-black-skirt-p-34407.html) maar misschien vind je deze te doorschijnend. Op deze website hebben ze er ook nog meer, en met 23 dollar (= ongeveer 18 euro) is hij wel heel budgetvriendelijk.

Succes :-)

Toegevoegd na 19 minuten:
edit: forever21 heeft ook leuke en budgetvriendelijke kleding, ik heb nog een gestreepte variant gevonden (http://goo.gl/bSpRV) en nog een koraalkleurige (http://goo.gl/rAv0y) maar misschien vind je deze te roze.
allebei zijn ze met de €6 aan verzending nog binnen je budget (of je shopt lekker door tot €75/doet een bestelling met een aantal anderen en dan krijg je gratis verzending).
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Ik heb ze hier gezien, op Zalando.
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Bij dreamdresses heb ik er een paar zien staan. Mooie galajurken, voor kort en achter lang. Scroll maar eens op onderstaande link
http://www.dreamdresses.nl/catalogus-galajurken.php
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing