Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

wie kan ik blij makwn met mijn oude brillen?

Ik doe natuurlijk niks meer mey zijn oude Brillen op sterkte. (waaronder 1 met een gescheurd glas) Wie doet er nog wat mee? Of zal ik ze in de container gooien.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Mode
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (3)

Via de non-profit organisatie EyeClarify kan je ze nog een dankbaar tweede leven geven. Hier kan je zien waar inverzamelpunten zijn: http://www.nonharmful.com/
Maar vaak staat er bij de opticien ook een inleverbak, en anders in kerken.
Amadea
12 jaar geleden
Heeft u nog een of meer oude brillen liggen die u nooit meer gebruikt? Zonde, want in Sri Lanka zitten mensen erop te wachten. Voor hen is een brilmontuur erg duur.
Abel Jan Timmer, voorzitter van Stichting Hindha, zamelt daarom brillen in en stuurt ze naar deze mensen onder het motto ‘Kost niets, maar geeft zicht.’ Hij heeft contact met instellingen die weten voor welke personen de exemplaren bruikbaar zijn, want verschillende brillen corrigeren nu eenmaal verschillende oogafwijkingen. De voorkeur gaat uit naar complete brillen, maar in sommige gevallen is de heer Timmer ook blij met brilonderdelen. Alleen een montuur opsturen mag natuurlijk ook.
Het adres is: dhr. A.J. Timmer, Heklanden 2, 9407 PJ Assen o.v.v. ‘Kost niets, maar geeft zicht.
Voor meer informatie kunt u ook mailen naar abel.timmer@home.nl

Toegevoegd na 26 seconden:
http://www.stichtinghelp.nl/index.php/meehelpen/waarheen-met-uw-oude-spullen
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing