Hoe kan ik een ronde veer oprollen in een oude telefoon met draaischijf?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Techniek. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Goedemiddag, voor het maken van sieraden gebruik ik de zachtsoldeer techniek. Eerst werkte dit niet zo goed, toen had ik als tip om een kwalitatief betere soldeerbout te kopen, en s39 vloeistof te gebruiken. Dat ging voor een lange tijd ontzettend goed!! Ik soldeer stainless steel en gebruik daarbij soldeertin wat geleverd was bij de soldeerbout. Deze smelt ook goed. Alleen uit het niets wil de soldeertin wel hechten aan stainless steel wat goldplated is, maar niet meer hechten aan stainless steel. De soldeertin valt er gewoon als een 'druppel' langs. Hoe kan dit? Moet ik de soldeerbout tip schoonmaken, zo ja hoe kan ik dit het beste doen? Moet ik de stainless steel sieraden licht opschuren? Moet ik meer s39 gebruiken?
Dat is toch vragen om problemen in die bosrijke omgeving als er brand uitbreekt?
ik ben 76 maar heb nog steeds veel interesse in nieuwigheden zoals in de autoindustrie, klimaat, ruimtevaart en nieuwe energie uitvindingen en toepassingen; ik heb vroeger als eens een abonnement op Eos gehad maar daar stonden vooral mooie grote foto's in maar weinig over nieuwe ontwikkelingen
Heb ooit een onderzoek gelezen m.b.t. een plaat beton die naar beneden was gevallen. De conclusie was, ligt mij bij, dat de hijsbanden nat en bevroren waren geweest, en daardoor een deel van hun sterkte hadden verloren. Is dat echt zo ernstig, of treedt dat effect pas op als ze meerdere maken bevriezen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing