Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe verwijder ik vingerafdruk?

Ik had gehoord dat het mogelijk was met een oplossing. Als ik het nog goed heb was dat NatriumHydroxyde (NaOH). Maar ik weet niet meer zeker. Wie weet het wel? Thanks.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (4)

De vingerafdruk op je eigen vinger? Of op een voorwerp? Je eigen vingerafdruk kun je wel weghalen door je vinger in een kaars te houden, maar dat is natuurlijk onzin. Verder krijg je vingerafdrukken op een voorwerp gewoon weg met een sopje en een doekje. Maar ik snap je vraag ook niet helemaal, ook niet waarom je het wil verwijderen.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Met loog krijg je wel de huid van je vinger af, maar je vingerafdruk niet, die blijft gewoon zitten. Niet proberen dus, slecht voor je huid
anneliez
14 jaar geleden
Beetje superlijm op je vingers? Maar het valt wel op :)

Toegevoegd na 5 uur:
Of bedoel je bewaar je een vingerafdruk op bijvoorbeeld een glas?

Dat kan je doen door superlijmlucht in de buurt van de vingerafdruk te houden. De vingerafdruk trekt het aan en wordt zichtbaar. Deze haal je eraf door een plakbandje erop te plakken, dan zit de vingerafdruk op het plakbandje.

(eens gezien op CSI ofzo)
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Latex handschoenen.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing