Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

De rosswell-crash van 1947 is altijd geheim gehouden...eerst ufo,dan weer een weerballon..is er bewijs van een ufo of alien?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Verder wordt er beweerd dat er een nieuwe soort metaal van de gecrashte ufo is gebruikt, wat ze uiteraard ontkennen, maar onderzoek bewijst het tegendeel.
zie bron.

Daarnaast zou je naar het volgende filmpje kunnen kijken.
http://video.google.ca/videoplay?docid=-4139287160539051614&q=mexico+ufo#

Dit komt hoogstwaarschijnlijk het meest in de buurt van bewijs, aangezien je area 51 niet binnenkomt.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Ja, maar die houden ze geheim. Je moet zelf filmpjes gaan doorspitten op youtube en websites lezen en daar je conclusies uittrekken.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Ik heb gehoord van iemand die daarbij betrokken was, dat het een technisch experiment was met betrekking tot de koude oorlog. Ik heb meer info in mijn archief, maar niets zal ufo-lovers overtuigen.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing