Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

De ontwikkeling van het digitale schoolbord is al in de negentiger jaren van de vorige eeuw begonnen. Het ouderwetse schoolbord en ook het whiteboard voldeden niet meer. Al in 1999 was er een eerste onderzoek naar het gebruik van digiborden op de universiteit.

Sinds ongeveer 2005 is het digitale schoolbord zijn opmars begonnen in basisonderwijs en voortgezet onderwijs. Het voortgezet onderwijs had in de jaren 2005 tot en met 2009 nog een behoorlijke voorsprong in gebruik van het digibord in vergelijking met het basisonderwijs. In 2007 had 10% van de basisscholen 1 of meer digiborden.(zie bron 3)

Vanaf 2010 is het gebruik van het digibord 90% en meer in beide vormen van onderwijs. Inmiddels beschikken vrijwel alle scholen over 1 of meerdere digitale borden. Zie de bronnen.
fisbel
10 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Dat begon in 2006. Eerst gingen voorzichtig een paar scholen daartoe over en werd er veel onderzoek naar gedaan. Maar de laatste jaren gaat het in stroomversnelling.
Amadea
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing