Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Soms kan het nodig zijn om het werk of de werkplek aan te passen, bijvoorbeeld met aangepast meubilair.
Weet een werkgever niet goed welk werk voor jou geschikt is? Dan kan hij een kosteloos bedrijfsadvies inclusieve arbeidsorganisatie aanvragen
5 jaar geleden
Indien een bedrijf een wajonger in dienst wil nemen, zal het bedrijf op een aantal aandachtspunten moeten letten.

Iedere wajonger is uniek. Daardoor zal het bedrijf heel goed moeten zoeken naar een geschikt iemand (mogelijkheden en beperkingen), zodat de werkplek goed ingericht kan worden. Natuurlijk kan het werk ook aangepast worden aan de persoon.
Het bedrijf moet ook genoeg mogelijkheden hebben en willen om de wajonger te ondersteunen en te begeleiden.

Voor een bedrijf is genoeg ondersteuning om het traject te bewandelen, zoals een werkgeversservicepunt, UWV, website van de Realisten..
https://www.werk.nl/werk_nl/werkgever/wervingsadvies/personeel-subsidies/wajongers
Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing