Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke portofoon security headset past in Alecto?

Ik heb een Alecto Portofoon gekocht, in de handleiding staat: "Aansluiting headset: 2,5 mm 4 polig" ik wil graag een security headset (met zo'n tube, een doorzichtig draadje) als ik ga zoeken vind ik alleen maar met 2 aansluitingen waarvan eentje 2,5 mm en de andere 3,5 mm en allebei 3 polig, af en toe kom kier eentje tegen met maar 1 pin maar die is dan 3 polig.... Nu heb ik laatst gezien dat de Apple oortjes !!met microfoontje!!! Wel 4 polig is maar 3,5 mm, dus ik had al slim bedacht te googlen iPhone security headset en dan er een verloopstukken erbij te kopen, past dit?

Dus:

Kan ik een iPhone Security headset en verloopstukken gebruiken?

En

Bestaan er ook security headsets die in alecto passen? (2,5mm, 4-polig)

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Audio

Hoe kan mijn microfoon minder geluiden oppikken?

Als ik met mensen op skype praat, of mijn stem opneem, dan kan je mensen horen die een verdieping lager zitten terwijl meerdere deuren die ertussen zitten dicht zijn.
Volgens mij moet ik de 'gain' van de microfoon lager zetten maar ik weet niet hoe dat moet.

Ik heb al de binnenkant van een spons uitgeknipt zodat er een soort windfilter op zit.

Ik heb een turtle beach microfoon, gemaakt voor playstation maar ik kan hem met gemak op mijn pc gebruiken.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing