Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

luizenpoep op autolak hoe krijg je dit er af?

Mijn vader heeft de dak van de auto vol met luizenpoep van de bomen, wat hij ook probeerd het wil er niet meer af wie weet iets?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Auto's
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Kleien van het dak (nog beter de hele auto) is de oplossing. Je hebt kant en klare sets met een 'glijmiddel' en klei. Van de klei maak je een klein pannenkoekje en schuur je het dak wat je steeds besproeit met het glijmiddel. Daarna een polijstmiddel en opnieuw in de was zetten en de auto is weer als nieuw.
paulus811
9 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Bij mij is het gelukt door de auto met ruitenwisservloeistof schoon te maken. Het viel me namelijk op dat er in de baan van de sproeiers geen aanslag zat op de lak. Het beste gaat het met onverdunde ruitenwisservloeistof.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Ga eens naar de automaterialenzaak en leg je vraag voor. Er is een allesreiniger speciaal voor het reinigen van auto's (lak) te koop. Daarmee kun je vieze plekken op de auto inspuiten, even laten inwerken en dan met de hogedrukspuit (autowasplaats) afspuiten. Is het dan nog niet (helemaal) weg, dan kun je het proces nog een keer herhalen en dan met een spons wassen en daarna afspuiten. Is dan nóg steeds niet alles weg, dan terug naar de automaterialenzaak en dan een hele fijne autopoets halen en met een zachte doek poetsen (altijd eerst de gebruiksaanwijzing lezen). Daarna auto wassen (met sop), afspoelen en droog maken (zeem). Dan is de auto zeker schoon. (Beroepsmatig gezien, is het mij op deze wijze nog altijd gelukt de auto schoon te krijgen.)
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing