Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik heb morgen theorie examen auto, maar met de oefen toetsen maak ik het meeste fouten met wet en regelkennis hoe verbeter ik me hierin?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Auto's
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (5)

gewoon kleren, oefeen, kijken wat je fout hebt, en dat nog n keer leren. maar ben bang dat het te laat is om dat nog voor morgen te doen
12 jaar geleden
Het enige wat je daaraan kunt doen is het goed leren van de wetten en regels. Gewoon je boek in duiken en nog even keihard leren. Zo lastig is het overigens niet als je je een beetje voorbereid.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Gewoon de regels tot in den treuren lezen, leren en opslaan!
Net zo vaak oefenen tot je geen fouten meer maakt bij de oefentoets. Want op het echte theorie examen is de kans aanwezig dat je door de stress/zenuwen een stomme fout maakt.... dus een foutloos oefen examen is wel belangrijk en geeft je zelfvertrouwen!

Veel succes morgen in ieder geval!
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Sorry, maar deze vraag komt wel erg laat. Of jij je hierin kunt verbeteren? Natuurlijk kun je dat !!

Een theorie examen voor een auto is niet niets. Het vergt wel een beetje voorbereiding en studie.

Misschien ben je niet in de gelegenheid geweest om je goed voor te bereiden. Misschien is er iets anders aan de hand.

Ik denk dat je morgen eerst maar eens moet afwachten. In alle rust er naar toe en er het beste van proberen te maken. Ook al heb je eerder fouten voor wet- en regelkennis gehad wil dat toch niet zeggen dat dat morgen ook zo is?

Maak en probeer er morgen het beste van! Je zult zien dat het veel gemakkelijker gaat, als je maar in jezelf blijft geloven.

POTJANDORIE JE KUNT HET !!!!! Wij van Goeie Vraag verwachten morgen een bericht dat je geslaagd bent !!!!
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Je kunt hier een overzicht vinden van alle Wet en Regelkennis, lees de stukken door waar jij moeite mee hebt. Succes met je examen!
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing