Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wat is leuk vakantiewerk voor een maand in het buitenland en waar?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Vakantie
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (9)

In de maanden juli/augustus zou je op kunnen geven als reisleider voor bv GoTours of beachmasters. Die gaan naar plekken zoals chersonissos en lloret de mar.

Je zou op die plekken ook achter de bar of als propper kunnen werken. Er is vaak vraag zat naar. Het beste wat je kan doen is het internet uitpluizen op advertenties.

Succes.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
schooltje bouwen in sierra leone
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Mijn dochter gaat voor 2 maanden naar het buitenland om daar te werken in een discotheek, proppers zijn ook hard nodig.
inschrijven bij diverse uitzendbureau's

ook kun je eens kijken bij diverse vakantieparken die in het buitenland vakanties aanbieden...meestal staan onderaan de site een aparte rubriek vacatures.
bv via de startpagina --> vakantieoverzicht
een voorbeeld:
http://www.vacanceselect.nl/OverVacanceselect.nl/Vacatures/

of kijk eens hier:
http://www.jint.be/extra/jongerenpuntbuitenland/ezine/draft/nummer11.htm

Toegevoegd na 2 minuten:
http://www.buitenland-werken.nl/Vakantiewerk-buitenland.html
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Werken in een Kibutz in Israël. Mijn zus heeft dat gedaan en dat beviel haar wel.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Als animator verwende kids vermaken in een 5 sterren all inclusive hotel in Turkije ;)))
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
animatie op een camping. Heb het dit jaar in nederland gedaan en ga nu naar het buitenland heb al een aantal trainingen gehad en lijkt mij echt geweldig. Je krijgt veel mee van het land en verschillende soorten mensen omdat de mensen op een camping overal vandaan komen.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Als je erg sociaal bent ingesteld als animatie op een camping, en anders in het najaar druiven plukken in de Franse wijnstreken, en in de Duitse Moezel/Mosel.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
hoi,

Vorig jaar ben ik via de vacaturwebsite http://www.buitenland-werken.nl/Vakantiewerk-buitenland.html aan geschikt vakantiewerk gekomen (Zuid-Frankrijk).

Wat je natuurlijk ook kunt doen is bij Google op zoek gaan ? Door in te tikken Vakantiewerk buitenland of vakantiebaan buitenland. Ik neem aan dat er veel meer website zijn hiervoor. Anyway: succes !
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Afgelopen zomer ben ik naar Italie geweest als zomer-au pair bij een Nederlands gezin.

Kijk op http://www.aupair.nl voor de oproepen..
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing