Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Krijg je nou wel of geen boete in Frankrijk als je de flitsersmelding aan hebt op je navigatie?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Vakantie
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Ja.

"Automobilisten met gps-systemen moeten voortaan oppassen als ze door Frankrijk rijden. Een nieuwe Franse wet verbiedt sinds vorige maand het gebruik van gps-apparaten die flitspaallocaties melden op straffe van boetes tot 1500 euro. TomTom waarschuwt zijn Europese klanten nu dan ook voor deze wet. Wie de TomTom Flitsers-dienst op de Franse wegen gebruikt kan tegen een bekeuring aanlopen."

http://www.bochane.nl/let-op-verbod-flitspaalsignalering-buitenland.html
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

als je het hebt op je navigatie dan is dat niet erg maar als hij aan staat dan kan je een vette boete krijgen van meer dan de 1000,- . als het aan staat kunnen ze je opsporen .
dus pas op !
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Het verbod gaat nog verder. Je mag ook geen app op je iphone, ipad of ander soort tablet of smartphone hebben staan waar flitspalen mee gesignaleerd kunnen worden. ook al gebruik je de app niet: boete + inbeslagname kan volgen.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing