Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wat is in juli de snelste route naar Zuid-Frankrijk?

Vertrek is derde week van juli van Haarlem naar Agde. Met de auto zonder caravan. Het is de eerste keer zelf met de auto, maar van vroeger kan ik mij herinneren dat het verkeer rond Parijs en op de Route du Soleil altijd dramatisch was. Maar allebei ontwijken lijkt mij haast ondoenlijk.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Onderweg
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

De snelste route is waarschijnlijk via Breda-Lille-Parijs-Orleans-ClermontFerrand-Millau-Beziers.

Toegevoegd na 1 uur:
Aanvulling: Overnachten in de omgeving van Orleans, bv Ibis budget Orleans Sud Olivet of Meung sur Loire.
7 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Sneller is Parijs mijden in het weekend (doordeweeks vertrekken)
of
hele andere route (kust?) en dus niet de Route du Soleil nemen of via Duitsland de autoslaaptrein Duitsland(Düsseldorf) naar Italië (Verona of Livorno) nemen.

Probleem met de autoslaaptrein is dat je naar Düsseldorf moet/vertrekt en aankomt in Italië (Verona of Livorno). Vandaar begint je vakantie met een paar dagen ontspannen rijden van Italië naar Agde (Montpellier). Niks stress op de Route du Soleil!
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
niet op zwarte zaterdag gaan igg
Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing