Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waarom raken mijn MB's toch op in het buitenland?

Ik ben af en toe voor werk in België. Ik heb laatst een Travel & Surf pas gekocht van T-Mobile. Maar ik merkte na een half uur dat al mn MB's op waren. Ik heb de Iphone 5 en daarin heb ik bij de instellingen onder Mobiel Netwerk alle apps uitgeschakeld die gebruik mogen maken van de mobiele data.

Maar toch is er iets wat internet verbruikt, en ik heb geen idee wat. Hoe kan ik ervoor zorgen dat geen ene app zomaar internet verbruikt?

9 jaar geleden
in: Telefoons
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Het kan zijn je wifi-assistentie aan hebt staan. Dan schakelt je telefoon automatisch over naar 3G als je wifi verbinding niet zo goed is.
Deze optie is in iOS9 toegevoegd en staat standaard aan.

"Wi-Fi-assistentie in- of uitschakelen

Wi-Fi-assistentie is standaard ingeschakeld. Als u niet wilt dat een iOS-apparaat bij een zwakke Wi-Fi-verbinding met het internet verbonden blijft, kunt u Wi-Fi-assistentie uitschakelen. Ga naar Instellingen > Mobiel netwerk. Scrol vervolgens omlaag en tik op Wi-Fi-assistentie."
9 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing