Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe maak je hakken minder zichtbaar op een mobiel?

Er zitten kleine hakjes op mijn motorola moto g ze zijn allebei op de zilveren rand naast de touchscreen en vallen daardoor redelijk op. Is er een manier of een product waarbij dat je dit minder zichtbaar kunt maken?

Toegevoegd na 3 minuten:
Ik heb deze mobiel sinds eergister,de eerste dag viel hij uit mijn zak. Ik was niet zo een grote mobiel gewent. Daarom zou het heel vriendelijk zijn als iemand mij zou willen helpen.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Telefoons
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Een heel erg dun laagje zilverpoets smeren? Of een hoesje proberen die de randen en 't zilveren frame bedekt. Ik heb dat ook zelf gehad bij mijn BlackBerry, toen heb ik een hoesje gekocht die de randen kon bedekken. Een klein gedeelte van de kras was enkel zichtbaar!
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Ik zie vaak zeer originele manieren om krassen van hun smartphone te verbergen door een wallpaper te vervangen (vb: superman die uw glas probeer te doorbreken)
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing