Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Welke smartphone moet ik kopen?

Ik zie door de bomen het bos niet meer! Er zijn zoveel smarthphones op de markt. Ik hecht waarde aan: een goede camera, toch zeker 5mp en een goede resolutie; android of windows 7 als besturingssysteemt; moet ook als mp3 kunnen dienen; vrij recent zodat de nieuwste updates ook daar voor uitkomen. Ik twijfel nog of ik er één met qwerty toetsenbordje neem, het typt fijner maar gaat ten koste van het beelscherm.

Toegevoegd na 5 minuten:
Oh ja budget is toch wel max 250 voor toestel.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Telefoons
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (4)

de beste smartphone op de markt is de iphone, die heeft zeer goede (full hd 1080p) camera, full hd touch screen, en vele functies.
omdat dit waarschijn boven je budget uitkomt, zou ik kiezen voor de nokia lumia, android krijgt heel vaak problemen met virus.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Kijk eens op onderstaande website, je kan hier precies je wensen invullen en kijken welke telefoon jou het leukste lijkt. Waarschijnlijk blijven er dan niet veel telefoons over.

Je zou dan degene met de hoogste waardering kunnen kiezen!
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Ik zou voor een abbo gaan icm een Iphone! Ik ben super blij met mijn Iphone!
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Als je net iets over je budget kan gaan, kan je een Sony Ericsson Xperia Ray kopen. Met een 8.1 MP camera en Android heb je leuk toestelletje voor die prijs! Op gsmtopdeal.nl kan je deze telefoon al voor 15 euro per maand hebben met onbeperkt internet. Succes ermee.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing