Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

is het verstandig als ik mijn ipod bestanden terug zet in itunes door naar bestanden; aankopen overzetten van ipod te klikken? (zie uitleg)

ik heb zo’n soort vraag eerder gesteld en toen kwam er uit dat ik mijn ipod aan de pc moest koppelen en itunes moest opstarten en dat ik on het itunes menu naar bestanden, en dan op aankopen overzetten van ipod te klikken.
nu vertrouw ik dit niet 100% aangezien als ik dit doe dat als ik naar mijn ipod ga in het menu lijst van apparaten staat er dat ik minder gegevens heb dan normaal. nu wil ik dus mijn gegevens (muziek, video’s, apps, enz.) in itunes zetten zonder dat ik gegevens verlies hoe doe ik dit? kan het gewoon op deze manier of is er een andere manier.
alvast bedankt voor een antwoord.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Met de optie 'Aankopen overzetten' zet je volgens mij alleen alle apps op je pc die je via de App Store op je iPod gekocht hebt. Als je muziek van je pc op je iPod hebt gezet en daarna van je pc hebt gewist kun je de muziek volgens mij niet overzetten van je iPod naar je pc.
Ik had een tijd terug eenzelfde probleem. Je kan met iTunes niet je muziek (en volgens mij ook je video's) van je iPod naar je pc overzetten. Hiervoor heb je een apart programma nodig. Na lang zoeken vond ik een goed werkend, gratis programma die dit kon. Moet je een Googelen op 'SharePod'. Downloaden, installeren en dan vertelt het programma wat je moet doen. :)
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing