Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Is er ook een gratis versie van?

Het is mogelijk om muggen te verjagen met je pocket pc.
Is hier ook een vgratis versie van?

(http://microsoft.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=75&jid=CEEXD2BFA66A76323EAB9FC6E85BECCF&platformId=2&productType=2&productId=210356§ionId=0&catalog=1&&authorId=1963441)

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (3)

je zal het vast ergens via torrentsites kunnen downloaden....maar het lijkt me heel erg sterk dat het werkt...

Toegevoegd op 28-05-2009 17:49:27
In hun eigen site zitten al schrijffouten...klinkt niet proffesioneel. Daarnaast heb ik nog nooit een mug afweer apparaat gezien dat op geluid werkte dat werkte...en geloof me, ik heb het geprobeerd; ik haat muggen!
enfin, de link:
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Pieptonen verjagen de muggen niet.
AWM
15 jaar geleden
Google eens op: kunnen muggen horen
Er wordt beweerd dat vrouwelijke muggen de geluiden die mannelijke muggen maken zo veel mogelijk mijden, waardoor ze dus wegblijven. Maar om je pocket pc continue aan te laten staan, lijkt mij niet zo goed voor je accu, hij is dan snel leeg. Ook is de vraag of je pocket pc wel in staat is om deze geluiden te produceren.
Er zijn ook apparaatjes die je in het stopcontact steekt en die deze geluiden maken.
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing