Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Is het bewust of toeval dat alle getallen van Roulette bij elkaar opgeteld 666 is?

Als je alle getallen van het roulettespel bij elkaar optelt, dan kom je uit op 666. "The number of the beast" oftewel, het duivelsgetal. Gokken is volgens sommigen duivels...

Is dit toeval of heeft de ontwikkelaar jaren geleden dit bewust gedaan? Als geintje of als verborgen boodschap?

Toegevoegd na 14 minuten:
Ik ben overigens atheist dus hecht er geen waarde aan of het Godslastering, duivels is en zoek geen antwoorden over een religieuze verklaring, maar ben dus gewoon benieuwd naar de reden. (dit even ter aanvulling om hemelfietsantwoorden te voorkomen)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Sport
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

ach nee joh, gokkers geloven er heilig in dat ze een keer een klapper maken dus het staat helemaal los van de bijbel.

van het nieuwe testament is het 6e boek Romeinen.
doe ik daarvan hoofdstuk 6 en de 6 zin staat er....

Dit wetende, dat onze oude mens met Hem gekruisigd is, opdat het lichaam der zonde te niet gedaan worde, opdat wij niet meer de zonde dienen.

dat verwijst ook niet naar de goktafel met een geheime boodschap..... tenzij je het kruis van jezus ziet in de bovenkant van de rouletterafel natuurlijk, want die hebben ook nog weleens een kruis zoals in las vegas, waar overigens genoeg kerken zijn en het geloof in een religie er echt niet minder om wordt (om nog maar een wazige link te leggen)

voor de gokkende gelovigen zijn er speciale gadgets uitgevonden om toch te mogen gokken. kijk maar bij de link wat de EO min of meer promoot.

bovendien is geloven is de psychische toestand waarin iemand verkeert die bereid is om onder bepaalde voorwaarden een bepaalde bewering (propositie) voor waar aan te nemen. dit kan een religie zijn, iets paranormaals, of je winkansen in een casino.

puur toeval dus :))
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Andere antwoorden (3)

Toeval.
Als je heel goed zoekt en heel diep op dingen ingaat, kom je altijd wel uit op een getal dat bijv. dus het getal van de duivel is.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Als je lang genoeg zoekt, vind je altijd wel een stok, om een hond te slaan.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
de eerste 36 natuurlijke getallen zijn samen 666 omdat de roulette tafel gewoon 36 getallen heeft van 1 naar 36 is het geen toeval maar is het gewoon zo.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing