Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Van den Boog
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Andere antwoorden (4)

Officieel van der Boog, maar de facto kan hij het nooit winnen van Cruijff. De mening van Cruijff zal uiteindelijk uitgevoerd worden. Omdat de publieke opinie volledig achter Cruijff staat. Wat ie ook zegt.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Als puntje bij paaltje komt zijn de supporters uiteindelijk de baas. Dus het gaat erom dat wie de supporters steunen. Als de supporters van der Boog willen weg hebben dan zal dat uiteindelijk gebeuren.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Je vraag is niet correct.
Je vraag moet zijn, Wie vertegenwoordigt de leden ?
De leden maken uit wie de baas is, en tot nu toe is
dat De Voorzitter Rik van de Boog.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Er is geen baas bij AFC Ajax. De baas zijn aandeelhouders. Een vertegenwoordiger daarvan word mr. Rik van der Boog genoemd. Cruijf heeft niets met de Ajax-Leiding te maken, maar omdat hij toch een persoonlijkheid is heeft de vertegenwoordiger (van der Boog) hem een kans gegeven om in het bestuur te schuiven. Geen van beiden is dus de baas ;).
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing