Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Computergame verwijderd, wat nu?

Ik heb een tijd geleden een computergame verwijderd, maar ik wil het graag terug op mijn pc. Het programma zit ook niet meer in de prullenbak. Wat moet ik doen?

Toegevoegd na 20 uur:
Ik was het vergeten erbij te zetten, maar het bestand waar ik het kon downloaden is weggehaald van internet... :(

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Games
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Over welk spel gaat het? Er zijn zat sites waar je spellen vandaan kunt halen en ik wil je wel helpen zoeken. Je kan de game in ieder geval niet meer terugkrijgen van je computer omdat het ook uit de prullenbak is verwijderd. Internet is dus de enige optie..
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Je moet het spel opnieuw downloaden. Dus opnieuw downloaden. op de site van het spel opnieuw op de download link drukken en opnieuw instaleren. en bij een CD gewoon opnieuw installeren.
Heb ik je geholpen?
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Probeer te kijken bij je configuratie scherm of hij daar nog bij staat. Gewoon heel simpel: het staat bij start > configuratiescherm > programma's > programma's verwijderen . En daar staat al je software als het goed is, dus ook dat spelletje (moet je even zoeken).
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing