Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

is een macbook handig voor school?

Zo ja welke is dan het handigst
Zo nee welke laptop is dan wel handig . Ik wil wel heel graag een macbook en het geld heb ik er wel voor over.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Overig
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Macbook is duur, maar is zijn geld zeker waard!
ik doe zelf een opleiding binnen de luchtvaart. ik heb geen echte ''ontwerpers'' software nodig, maar heb mijn mac puur gekocht uit voorkeur naar kwaliteit.
ik wil niet zeggen dat de goedkopere merken zoals ASUS, HP, Lenovo etc. slecht zijn. deze zijn zeer zeker niet slecht, maar als ik de snelheid vergelijk met mijn mac en de Windows laptops, blijft de MAC op volle snelheid en gaan de Windows steeds verder achteruit in snelheid.

Voorkeur naar model moet je zelf beslissen. als ik jou was zou ik even een bezoekje doen aan de Apple store en kijk naar de voorkeuren die jij hebt.
Je hebt bijvoorbeeld macs met een 'Retina' beeldscherm, maar deze kosten ook een een aardige cent meer.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Een MACbook is prima te gebruiken voor een studie. Het apparaat is wel wat duurder dan een windows laptop maar het is zeker kwaliteit.

Bekijk wel even wat de kosten zijn voor een pakket met Word, Powerpoint en Excel want deze zul je nodig hebben. Verder kun je met een MACbook gewoon precies wat je met een andere laptop kan. Ik ben net afgestudeerd maar ken verschillende studenten die een MACbook gebruiken. Mooi product, wel een flink prijsje.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing