Kunnen antidepresiva nachtzweten en bizarre dromen veroorzaken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zit aan een roaccutane kuur voor rug acne doormiddel van het slikken van roaccutane pillen, ik wil tegelijkertijd een baard laten groeien, kan ik tijdens het slikken van deze pillen minoxidil op mijn baard smeren?
Gebruik al jaren de teva tabletten maar door fout apotheek ratipharm gekregen .. nu hoofdpijn duizelig en enorme last van jeukende en pijnlijke bultjes …
Ik ben een beetje ten einde raad. Mijn vraag is vooral 'stoppen de ontwenningsverschijnselen van stoppen met Citalopram ooit nog?'. Ik ben bang en voel me erg slecht.
Heb 2 avonden een pil van 10 mg gehad en de avond er na (op aanraden huisartsenpost) een van 2,5 mg en de volgende dag gestopt. Ik had heftige bijwerkingen als angst, ziek, volledige paniek, huilen, trillen, geen seconde rust, gillen dat ze mij moeten opnemen in een gesticht of 112 moeten bellen. Zaterdagavond was die laatste pil van 2.5mg en het is nu dinsdagochtend. De ontwenningsverschijnselen lijken net zo erg als de bijwerkingen: mn huid staat in brand, elektrische schokken, misselijk, huilen, veel paniek, raar gevoel in hoofd, rood hoofd. Op aanraden van de huisarts gisteren ben ik nu naar 4 of 5 oxazepam per dag om het te onderdrukken.
Tussen de oxazepams komen die ontwenningsverschijnselen weer hevig terug. Ben zo in paniek af en toe.
Was antidepressiva gestart voor PMS en wat angstklachten uit een burnout van 5 jaar geleden. Maar voor mij geen AD meer, zo heftig.
Komen die ontwenningsverschijnselen nog goed? Duurt dit een paar dagen of een paar weken? Heb het gevoel dat ik weken niet volhoudt. Ik hoop gewoon positief bericht te horen, ook al weet ik dat het misschien niet realistisch is. Ik wil mn oude leven terug.
Erg bedankt voor het lezen.
Sidenote: ben een vrouw van 32 jaar (niet eerder AD geslikt)
Ik slik Pantoprazol 1xdaags 40 mg . Hoelang van tevoren moet ik deze tablet innemen , de ene beschrijving zegt 1uur vantevoren , de andere zegt 1/2 uur vantevoren . Ik weet het zo niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing