mag ik naar mijn kind gaan kijken bij z'n sportvereniging terwijl hij bij m'n ex is?
we hebben een co-ouderschapsregeling
1.6K
1.6K keer bekeken
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Als hij dat niet wil hebben mag het wel maar is het niet verstandig, praat er dus eerst samen over! Het kan overigens voor een kind heel verwarrend zijn als beide ouders er opeens zijn en hij voor zijn gevoel alles (net) duidelijk heeft: op die en die dag ben ik bij zoran en in dat huis en op die en die dag ben ik bij mijn andere ouder en ga ik naar sport.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
dat is het nu net, hier is het helemaal omgekeerd. mijn kind gaat naar de sport als hij bij mij is en niet als hij bij mijn ex is. nu wil hij wekelijks gaan maar zij heeft geen uitrusting voor hem en ik zou hem deze graag bezorgen zodat hij op een deftige manier kan trainen zoals het hoort. ik heb voorgesteld om hem op te halen en terug te brengen maar dat weigert zij. ze is nog nooit met hem naar de sportvereniging geweest met hem en nu ineens wel. dit is echt in het belang van mijn zoontje en als ik eerlijk mag zijn ook een beetje voor mij zodat ik hem eens kan zien. ik ben een trotse vader die heel veel van zijn kinderen houdt en graag heb dat ze zelf ook trots op zichzelf kunnen zijn. na 4 maand is hij verplicht door de rechtbank om naar mijn ex te gaan terwijl dit tegen zijn zin was. dus het enige wat ik kan doen is dat hij op de training staat in het juiste uniform waar hij trots op is. aan haar kan ik het niet meegeven want ik zal het niet meer terug zien. tja het leven van een vechtscheiding dus. ik wil niks liever dan dat mijn zoon zich goed voelt in zijn vel en dat betekend ook dat hij op een correcte manier zijn sport kan beoefenen.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Kun je die sportuitrusting niet aan je kind meegeven als hij naar zijn moeder gaat? Dan heeft hij iig zijn spullen bij zich en kan hij trainen. Je zou met hem kunnen afspreken dat jij bv altijd de spullen wast (zodat je kunt controleren of alles er is).
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Beste Gilles best eerst eens al de rest lezen zodat ik het niet duizend keer hoef uit te leggen. zoon is reeds meer dan 4 maand niet bij z'n moeder geweest maar is nu verplicht geweest van de rechtbank of ze zouden mijn het co-ouderschap ontnemen van m'n drie kinderen dus heb ik hem moeten verplichten. het is de eerste keer dat zijn moeder hem naar zijn training wil brengen omdat het voor haar 25km rijden is en al wat van spullen bij haar terecht komt komen nooit meer terug naar hier. en dit gaat zelfs heel ver, nieuwe laptop gekocht vorig jaar voor hem voor school is meegegaan en nooit meer terug gekomen, zelfs kledij nieuwe jassen van jack wolfskin enz..... je kan je het zo gek niet bedenken. ze heeft de kinderen zelfs al in hun ondergoed terug meegegeven. en ik kan hier weinig aan doen. blijkbaar heb je als vader veel plichten maar bitter weinig rechten in deze maatschappij.......... dus spullen meegeven is geen optie, enkel zelf naar de sportclub rijden en zijn kledij daar afzetten en na de training ze terug gaan ophalen. maar als mensen van een sportclub zich al met zo'n dingen moeten bezighouden dan stel ik me de vraag waar het naartoe gaat in de toekomst.............
HeerVoldemort
10 jaar geleden
Ik heb alle vragen en antwoorden door gelezen. Wat een rottige situatie Zoran, bah!
Ik zou zelf lekker denken "ik ga gewoon naar dat sportveld en neem de kleding voor je zoontje dan mooi mee." Daarbij, je ex mag toch niet in de kleedkamer komen en jij waarschijnlijk wel. Dan kan hij na de training zijn kostuum weer aan jou terug geven zodat je zeker weet dat mams het niet inpikt.
Als je een rottige situatie wilt voorkomen, dan kan je overwegen om bij de sportschool af te spreken dat zijn kostuum daar mag liggen. Bij mij kon dat op de schermvereniging. Daar kon ik mijn pak en degen in een afgesloten kast achter laten.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
HeerVoldemort. ergens heb je gelijk en zoals jij waarschijnlijk weet kost een uitrusting voor een gevechtsport redelijk wat geld. bij mijn zoon is het Aikido dus is ook niet alleen een trainingspakje. ik heb contact genomen met de sportvereniging en ze zullen kijken hoe ze het kunnen oplossen.
en inderdaad een rottige situatie en het ergste is dat de kinderen altijd de dupe zijn van de grote mensen hun miserie. laat een kind de sport doen die hij graag doet. op die momenten kunnen zij ook eens hun hersentjes leegmaken en tot rust komen. ook zij hebben dit nodig ;-)
HeerVoldemort
10 jaar geleden
Ik hoop dat de sportschool iets voor je kan doen. Ja ik weet heel goed wat zo'n pak kan kosten. Dus als mams er mee aan de haal gaat is dat echt niet leuk.
Wat heeft ze met al die andere "verdwenen" spullen gedaan? Op marktplaats gezet misschien? Dat zou je eens in de gaten kunnen houden. Jassen van Jack Wolfskin zijn bepaald niet voordelig. (Al moet ik eerlijk bekennen dat ik zo iets niet voor een kind zou kopen, maar dat is mijn persoonlijke mening)
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Beste Zoran,
Ik had de andere reacties al gelezen. Overigens kan ik hiervandaan niet zien hoe de situatie mbt je ex is en wat ze doet. Dus je hoeft me niet aan te vallen. Ik/wij hier op GV proberen met je mee te denken. Maar sportkleding meegeven aan je kind naar je ex is dus geen optie. Is het misschien een optie dat je met de vereniging van je kind overlegt en bv daar de kleding van je kind achterlaat zodat als je ex je kind naar de club brengt hij daar al de kleren heeft liggen? En dat hij ze daar mag achterlaten zodat jij ze weer op kan halen en wassen? Wat de problemen tussen jou en je ex aan gaat, ik hoop dat je ex snel tot inzicht komt dat problemen/ruzies uitvechten over de rug van een kind geen goed idee is. In ieder geval veel sterkte en succes.
Ik had de andere reacties al gelezen. Overigens kan ik hiervandaan niet zien hoe de situatie mbt je ex is en wat ze doet. Dus je hoeft me niet aan te vallen. Ik/wij hier op GV proberen met je mee te denken. Maar sportkleding meegeven aan je kind naar je ex is dus geen optie. Is het misschien een optie dat je met de vereniging van je kind overlegt en bv daar de kleding van je kind achterlaat zodat als je ex je kind naar de club brengt hij daar al de kleren heeft liggen? En dat hij ze daar mag achterlaten zodat jij ze weer op kan halen en wassen? Wat de problemen tussen jou en je ex aan gaat, ik hoop dat je ex snel tot inzicht komt dat problemen/ruzies uitvechten over de rug van een kind geen goed idee is. In ieder geval veel sterkte en succes.
HeerVoldemort
10 jaar geleden
@Gilles blijkbaar toch niet ;-)
Want het idee wat jij nu geeft heb ik al gegeven en Zoran zegt dat hij al in gesprek is met de sportvereniging daarover.
Want het idee wat jij nu geeft heb ik al gegeven en Zoran zegt dat hij al in gesprek is met de sportvereniging daarover.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Beste Gilles het was zeker niet de bedoeling om je aan te vallen en als ik je dat gevoel heb gegeven dan bier ik mijn excuses aan hiervoor. was niet te bedoeling.
De problemen met de sportvereniging waren van de baan en ik mocht zijn kledij naar zijn sportleraar brengen bij hem thuis en s'avonds daar terug afhalen. maar uiteindelijk is mijn sloeber niet naar zijn sportclub kunnen gaan. eerst wou mijn ex totaal niet dat ik hem ging ophalen bij haar en terugbrengen. ze wou alles zelfs doen. nu weet ze dat ik vandaag een firma over de vloer had om nieuwe ramen in mijn woning te plaatsen. deze middag om 14uur kreeg ik dan toch terug een mail van haar met de toestemming om hem op te halen bij haar op haar werk (ze werkt in een buitenschoolse kinderopvang) en na de training terug te brengen en dat omdat ze moest werken tot 16u45. ze heeft dit alles terug gecreëerd om mijn grootste sloeber tegen me op te zetten en in de hoop hij van gedachten zal veranderen over bij papa gaan wonen. en dan zeggen dat we vorige maandag op de rechtbank te horen kregen dat het moest gedaan zijn met de kinderen te betrekken in onze problemen. we zijn nog geen week verder en ze lapt het alweer. ik heb mijn advocate ingelicht en zal dit ook voorleggen op 17 september op de jeugdrechtbank. ik hoop dat er eens snel paal en perk word gesteld aan al deze zever. en het moet inderdaad stoppen met het gebruiken van de kinderen. Ik doe dit niet en ik hoop dat zij er ook mee gaat stoppen want onze kinderen zullen hiervan weeral eens de dupe zijn.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Excuses aanvaard. Vervelend allemaal voor je. Nogmaals, hoop dat er snel een einde komt aan deze ellende voor jou en je kind.
Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.