Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

€ 10.000 elke maand, 30 jaar lang, kan ik dat winnen met 1/5 lot?

Dit is een prijs van de Staatsloterij bij de Koninginnedagtrekking 30 april.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Nee.

Dat is de prijs van 1/1 lot. Niet van 1/5 lot. Daarmee kun je 'slechts' euro 2000.- winnen elke maand, 30 jaar lang.

Toegevoegd na 3 minuten:
Even de kleine lettertjes
1. Om de prijs te kunnen winnen, moet je alle eindcijfers goed hebben.
Voor bovengenoemde prijs op 1/1 lot geldt:
"* Als u kiest om de Hoofdprijs in 1 keer uit te laten keren, dan wordt er een bedrag van € 2.25 miljoen uitgekeerd. Dit bedrag is de verwachte waarde op dit moment van de toekomstige uitbetalingen van € 10.000 per maand 30 jaar lang, rekening houdend met de verwachte renteontwikkelingen."

2.
"Dit prijzenpakket is gebaseerd op een verwachte verkoop van 3,2 miljoen lotnummers per trekking. De werkelijke verkoop kan hiervan afwijken. In 2013 stelt de Staatsloterij hele loten ter beschikking en loten die bestaan uit 5 deelloten, de zogeheten 1/5 loten. Een 1/5 lot geeft recht op een 1/5 deel van de prijs. "

Kortom, als de lotenverkoop tegenvalt, dan kan het prijzenpakket minder worden. Maar ik neem aan, dat de hoofdprijs die men zo sterk naar voren brengt toch wel in stand blijft.
Computoon
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing