Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Moeten auteurs en uitgeverijen subsidies van de staat krijgen als ze voorlichting geven over bepaalde onderwerpen?

bv. seks, drugsgebruik, oorlog, school, pesten, gevangenschap, organenhandel, porno, pedofieli etc.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Nee, anders krijg je heel veel belerende boekjes. Wanneer de overheid iets wil uitbrengen met voorlichting kunnen ze dat laten doen.
Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
Ik denk dat ze al geld krijgen, gewoon in de vorm van een betaling voor het uitbrengen van voorlichtingsboeken. Het initiatief van de uitgave ligt dan wel bij de opdrachtgever, de overheid, niet bij de auter of uitgeverij.

Subsidies geven voor dit soort initiatieven van auteurs en uitgevers lijkt mij niet nodig, tenzij ze met een heel nieuw of origineel idee voor een uitgave komen, dat volgens de overheid een maatschappelijk doel heeft. Die kans lijkt mij niet zo groot, want er zijn al zo veel voorlichtingsboeken, op allerlei terreinen.
Antoni
16 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing