Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Is het waar dat je in het vreemdelingenlegioen een andere identiteit krijgt?

Of is het een fabeltje dat je bijvoorbeeld in Nederland al je schepen achter je kunt laten, en daar als een compleet ander persoon in dienst kunt treden?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Ja, je kunt in dienst treden met een nieuwe identiteit. Maar je wordt dan wel gecheckt bij Interpol en zo. Ook kun je na een paar jaar de Franse nationaliteit krijgen.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Ja en nee.

Je kunt toetreden onder een andere identiteit, maar je achtergrond wordt wel doorgelicht bij Interpol/Europol.

Het is dus niet zo dat je kunt vluchten in het legioen, hoewel daar gezien de bezigheden in het legioen sowieso bijna geen sprake van is.

Wel kun je de Franse nationaliteit verkrijgen na drie jaar dienst in het legioen. Ook dit betekent natuurlijk niet dat je hiermee je verleden kunt ontvluchten.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing