Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wordt er iets gedaan tegen het dierenleed in Oekraïne als Europa het associatie-verdrag aangaat?

Sommige zeggen dat we met het verdrag het dierenleed daar accepteren en het moeilijker maken voor bedrijven die proberen zo min mogelijk dierenleed te veroorzaken.

Anderen zeggen dat we door het verdrag juist de situatie in Oekraïne kunnen veranderen.

Wat is waar?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Ik ben bang dat de Oekraïners hun gedrag echt niet veranderen door het associatieverdrag. Het is de volkscultuur en daaraan verander je niets! Marianne Thieme heeft dat al erkend en stemt zeker een keihard 'nee' zoals ze op tv onlangs aangaf.
Het is eigenlijk te triest voor woorden dat Dijsselbloem denkt dat dit land ooit stabiel zal worden en de Oekraïners de neuzen allemaal een kant op hebben staan. Ze zijn verdeeld en blijven dit heus wel. Een deel wil bij Poetin en een deel wil bij Europa.

Oekraïne is corrupt en blijft dat ook..zeker weten! Nu al slacht het grootste pluimveebedrijf van de Oekraïne jaarlijks 332 miljoen plofkippen uit gigantische legbatterijen. Dit bedrijf exporteert nu al 140.000 ton kippenvlees per jaar en mesten ganzen en eenden gedwongen vet vanwege de lever . Het eten wordt regelrecht de strot ingeduwd...afschuwelijk om te zien!

Oekraïne lapt structureel dierenwelzijn, mensenrechten én milieuregels aan de laars. Daarbij worden ze ook nog eens gesubsidieerd door onze grote banken! Wij werken er dus al aan mee in feite. Zou er vrije handel komen door het verdrag toe te kennen, dan is het feitelijk ook al oneerlijke concurrentie met onze Europese boeren die zich wel keurig aan de regels houden maar daardoor nooit zo goedkoop kunnen zijn als de Oekraïners. Geloof maar niet dat zij zich opeens wel aan Europese regeltjes zullen houden....corruptie hoort bij hun cultuur!
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing