Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wie kent een site waar ik singalees kan schrijven?

Wie kent een site waar ik singalees kan schrijven?, maar dan singalees in letters en niet in teken/symbolen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Taal
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Lastig te vinden zoiets.

Dit is misschien niet helemaal wat je bedoelt, maar misschien heb je hier iets aan: http://www.lexilogos.com/keyboard/sinhala.htm
Je kunt hier wel schrijven door in Westers schrift de klanken aan te klikken, en dan wordt het omgezet naar de Singalese tekenset.

De site heeft bovendien veel meer mogelijkheden: toetsenbord, tekenset, woordenboeken, uitspraak.

Als ik nog meer vind plaats ik het hier later.

Toegevoegd na 5 minuten:
Op deze site: http://www.sinhala-online.com/index.html heb je veel informatie, maar je kunt hier ook chatten. Je kunt de klanken in Westerse tekens invoeren. De chat is aangepast, rekening houdend met de trage manier van chatten op deze manier.

Geeft verder ook training, grammatica, conversatie (in Westerse- en Singalese tekensets).
Je kunt je er registreren om de training te kunnen doen. Dat heb ik niet gedaan, dus hoe dat eruit ziet weet ik niet.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing