Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (3)

Ja, een verhaal kan dan nog steeds chronologisch zijn.

"Hoewel flashbacks op zich de chronologie van een verhaal doorbreken, betekent dat niet dat een verhaal daarom als niet-chronologisch wordt benoemd"
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Nee, een verhaal is daarna niet meer chronologisch (volgens mijn nederlandse boek) een flashback is namelijk een tijdsprong. alleen wordt niet gezegd dat het verhaal niet meer chronologisch is, maar dat er zegmaar een punt is waar het niet meer chronologisch is. je mag het in ieder geval niet meer chronologich noemen
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Volgens mij kan het gewoon chronologisch blijven. De HP of een ander persoon die beschreven wordt, kan in gedachten terug gaan naar gebeurtenissen in het verleden. Zodra de herinnering beschreven is, kan het verhaal weer gewoon chronologisch doorgaan met de scène op het punt waar de tijdelijke onderbreking begon.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing