Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik ben op zoek naar naam van (Engelse) boekenreeks van (4?) kinderen die als soort detectives, mysteries oplossen.

Ik heb vroeger een serie boeken gelezen over kinderen die een soort detective spelen en zo mysteries oplossen. Plaatsnamen e.d. waren Engels. Kan me vaag herinneren dat de reeks "De grote vier" ofzo heette, maar kan niets ervan vinden. Enig idee hoe de boekenreeks heet?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Je vond het niet omdat je fout zocht, behalve 4 kinderen was er ook nog een hond dus de serie heet: de vijf, en uit mijn hoofd van enid blyton

Toegevoegd na 1 minuut:
zie link
12 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Was het niet: De 5 detectives...? Weet er niet meer het fijne van maar een van die meisjes heette volgens mij Daisy. (Verslonden vroeger, die boeken; en sparen om een nieuwe te kunnen kopen in de plaatselijke kantoorboekwinkel!)
Gezocht en gevonden: http://jeugdsentimenten.net/vrije-tijd/lezen-en-schrijven/de-5-detectives-van-enid-blyton/
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing