Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Wie is de nieuwe directeur van Zwijnstein?

In het laatste hoofdstuk van het laatste boek staat er '19 jaar later' , wordt er ook ergens bekend gemaakt wie de nieuwe schooldirecteur is?
Ik heb het boek net voor de 4e keer uitgelezen maar ik vind het nooit.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (7)

Nou er is geen nieuwe schooldirecteur?
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Het is 19 jaar later, dus de kans is groot dat de hele staf van de school inmiddels vervangen is door nieuwe docenten.
Inclusief het schoolhoofd want Snape en Dumbledore zijn natuurlijk weg.
Dus mevrouw Rowling heeft het aan jou overgelaten om daarover te speculeren :)
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Ik denk professor anderling
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Het staat er niet in en het is 19 jaar later. De focus ligt op Harry, Ron en Hermelien. Wat er met de school gebeurd is van ondergeschikt belang.

Toegevoegd na 1 minuut:
niet in het boek moet het zijn.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Volgens de engelstalige potter-wiki is het Professor McGonagall (Anderling in de nederlandstalige versie van het boek).

http://harrypotter.wikia.com/wiki/Headmaster
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
nee. Ik heb vandaag voor de 2de keer de film gezien in 3D, en daar laten ze het niet zien. Dan vertrekken de kinderen van Harry,Ron en Hermelien in de trein en dan is het gedaan. ;)
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
In de allerlaatste regel van onderstaande link staat dat professor Anderling wel schoolhoofd van Zweinstein wordt, maar hoe lang dat duurt blijft onduidelijk. Dus of ze het nog is over 19 jaar... ik denk van niet.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing