Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe kan ik een beeldje herstellen?

ooit gekocht op comic beurs een zeldzame horror beeldje hammer Dracula
materiaal uit polystone door de val zijn de vingers afgebroken en vind ze niet terug

Picture for question
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Je kunt het beeldje herstellen door te beginnen met het verzamelen van de benodigde materialen. Voor polystone kun je meestal een sterke epoxy of superlijm gebruiken. Zorg dat je goed schoonmaakt waar de vingers aan het beeldje moeten komen, zodat je een sterke hechting krijgt.

Als je geen vingers kunt terugvinden, kun je overwegen om ze zelf te sculpten van een vergelijkbaar materiaal of zelfs van een klei-ding dat je kunt harden. Zorg ervoor dat het goed aansluit bij de rest van het beeldje.

Vergeet ook niet het uitharden en afwerken. Nadat je de lijm hebt aangebracht, laat je het goed drogen, en als je zelf nieuwe vingers maakt, kun je die schilderen om te matchen met de rest van het beeldje.

Wie heeft ervaring met het herstellen van beeldjes? Welke materialen en technieken werkte voor jullie het beste?
een dag geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing