Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

ik viel van mijn fiets heb last aan mijn knie tijdens het buigen en openen want kan ik er aan doen ?

vrijdag viel ik van mijn fiets op mijn knie heb er nu last aan tijdens het buigen en openen en is hij beetje opgezwollen wat kan ik er aan doen.

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Als het na een paar dagen koelen en rusten niet over is, mee naar de huisarts. Er kan echt van alles mis zijn in je knie dat je niet meteen ziet, en als je er mee door blijft lopen, gaat het van kwaad tot erger.

Soms is het inderdaad niks en verdwijnt het weer, maar de schade kan ook aanzienlijk zijn.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
laat het rusten maar vooral niet te erg! blijf zo normaal mogelijk bewegen, loop normaal en geef af en toe je knie wat rust. als dit na een paar dagen nog niet minder is geworden dan zou ik je aanraden een bezoek aan de huisarts te brengen. die zal je verder helpen met je probleem.
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing