Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik heb nu al twee dagen last van constante hoofdpijn, wat met ik doen?

Eens rustig slapen helpt niet, ik drink genoeg want dit is zeer belangrijk.
Ik heb al een aantal verschillende pijnstillers genomen. Genoeg tijd er tussen gelaten maar dit werkt niet. En als mensen in de buurt komen wil ik alleen zijn dan maak ik het mezelf moeilijk en word ambetant.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Heel simpel. Als de hoofdpijn blijft aanhouden, naar de dokter gaan. Verder goed rusten en op tijd gaan slapen!
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Bij (zware) hoofdpijn, die ondanks behandeling niet over gaat en die u niet thuis kan brengen wordt geadviseerd om contact op te nemen met uw (huis)arts.

Uw hoofdpijn kan vele oorzaken hebben:
Te lage bloedsuikerspiegel
Slecht gezichtsvermogen (bv. wanneer je ogen zich te veel moeten inspannen om scherp te zien)
Onbehandelde diabetes
Hoge bloeddruk
Oververmoeidheid
Vochttekort en/of bijwerkingen door medicijngebruik
Overmatig roken en/of alcoholgebruik
(Steng) lijnen
Slechte houding en/ of overbelasting terwijl je staat of zit (bv als je uren achter de computer zit)
Vitamini B12 tekort
Chronische hyperventilatie
Bloedarmoede
Verkoudheid/ Griep
Voorhoofdholteontsteking
Verhoogde oogboldruk

Voorkomen van hoofdpijn kan (indien de oorzaak niets ernstigs betreft) als u regelmatig leeft, een goede conditie heeft (regelmatig bewegen), regelmatig frisse lucht, goede nachtrust en matig bent met koffie en alcohol.
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing