Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Pil vergeten mee te nemen, nu paar dagen weg. Apotheek gebeld, ze hadden geen alternatief. Wat kan ik het beste doen gezien mijn hormonale disbalans?

Nou, ik woon zelf in Hilversum en mijn ouders vlakbij Alkmaar. Dus ik ging vandaag naar mijn ouders en ben mijn pil van huis vergeten. Huisartsapotheek gebeld maar ze hadden mijn pil (de Zoely) niet meer liggen omdat het zo nieuw was en ze hadden ook geen alternatief. Wat moet ik nu doen? Ik zat op geloof ik dag 18 ofzo. Het gaat niet om een eventuele zwangerschap want we doen het altijd extra veilig. Ik ben al erg in disbalans met mijn hormonen dus stoot mijzelf nu behoorlijk voor mijn kop..

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (2)

Bel de weekend arts van je ouders even en vraag deze om advies, hij of zij kan een vervangende pil voorschrijven, die je direct op kunt halen bij de apotheek.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Je kunt er (naast de optie van Crea om naar huis te gaan), ook voor kiezen om je menstruatie eerder te laten komen. Deze start dan 3 dagen eerder.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing