Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waarom heeft de Jumbo geen half om half gehakt meer?

Tegenwoordig hebben ze gemengd gehakt. Hierin zit 75% varkensgehakt. Vind dit veel te vet. Weet iemand wat de reden is hiervan?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Dan was het waarschijnlijk uitverkocht!

Jumbo is een prijsvechter, en op het moment dat een bepaald product niet leverbaar is zullen ze alles op alles zetten om op dat moment iets anders aan je te slijten, want geld is geld!

Jumbo is uitstekend bezig om de naieve mens als klant te binden! Terwijl de huismerken van jumbo van minimale kwaliteit zijn.

Verder komen ze hun afspraken niet na!
Een product wat elders goedkoper is, en jij kunt het aantonen, dan wordt het uit het assortiment gehaald ipv dat ze hun prijs laten zakken.

Jumbo is ontstaan uit de van Eerd groep uit veghel, en dat zijn goede zakenmensen die op een goed inkomen teren!
Die geven echt niet om mensen die moeilijk rond kunnen komen, maar willen juist concureren tegen andere supermarkten en zakenvullen!

Mijn advies: ga naar Lidl en C1000!
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Varkensvlees is goedkoper dan rundvlees.
Dus hoe meer varken je vermengd hoe meer winst bij een gelijke prijs die je betaald.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Ik heb sterk de indruk dat op steeds meer plekken 'halfom'gehakt meer driekwartgehakt wordt. Dat heeft ongetwijfeld met de prijs te maken.
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing