Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe eet ik een granaatappel?

Pellen is gelukt, maar is dit een kwestie van zachtjes kauwen en het pitje iedere keer uitspugen? is er een handigere manier om het sap te nuttigen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Als je hem gepeld hebt, haal je het gele vliesje ook weg. Vervolgens maak je de 'besjes' los en doet ze in een kom. In het midden zit nog een soort schotje wat ook bitter is.

Dan eet je de besjes lekker op. Gewoon met pitjes en al kauwen. Vind je de pitjes te bitter, dan spuug je ze uit, net als met druiven.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Andere antwoorden (2)

Voor consumptie snij je de granaatappel voorzichtig door. Let wel op dat het sap niet in je gezicht spat! De rode pitjes zijn ingebed in niet-eetbare vliezen. Boven een schaal keer je de vliezen binnenstebuiten en een overvloed aan rode pitten bloost je tegemoet. Wanneer je de pitjes in een zeef doet en die voorzichtig kneust met een lepel, stroomt het friszure rode sap eruit.
Amadea
14 jaar geleden
Ik eet de pitjes op.
Bij druiven niet, maar bij granaatappels wel.
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing