Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waarom verkopen Chinezen in Nederland geen pizza's?

In Turkse dönerzaken worden vaak ook pizza's verkocht. Chinezen zie je wel vaak een snackbar exploiteren maar nooit pizza's verkopen. Hoe komt dat?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (1)

Die Turkse zaken hebben vanwege hun Turkse Pizza een pizza-oven staan. Dus die is ook vrij makkelijk in te zetten voor 'normale' pizza's.

Als je een snackbar exploiteerd, werk je met friteuses. Maar geen pizza-oven.

Het ligt ook nogal ver van elkaar vandaan. Uiteindelijk is het dezelfde vraag waarom MediaMarkt geen levensmiddelen verkoopt.
Als je als cafferatia vanalles buiten snacks om wil aanbieden, heeft dat ook een ontzettende weerslag op de bedrijsoperatie en daarmee kosten.

Waarom Chinezen vooral te vinden zijn in snackbars (naast de orientale restaurants natuurlijk) en niet in de "shoarmazaak", zal wel met roots te maken hebben. Ieder z'n ding en natuurlijke specialiteit.
Daarbij, een snackbar is weinig complex.
8 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing