Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

waar kan ik losse Lasagnette kopen?

Toegevoegd na 4 uur:
Ik weet van de wereld gerecht Lasagnette...die pasta wil ik graag kunnen kopen...alleen de pasta dus...zie foto...bij mij zie ik de foto als zwart maar als ik erop klik dan komt hij wel normaal in beeld...alvast bedankt voor jullie antwoorden.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Koken
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Antwoorden (4)

Wat bedoel je met "losse".
"Lasagnette" is een wereldgerecht van Knorr.
met lasagnebladen en kruidenmix.

Lasagnebladen kun je inderdaad los koop bij de supermarkt.

Toegevoegd na 2 minuten:
Ik bedoel natuurlijk dat je een pak lasagnebladen kan kopen,
niet de lasagnebladen afzonderlijk los per stuk.
Lasagnebladen liggen bij de pasta's zoals macaroni en spaghetti.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Echt helemaal los is dat niet te koop, dan zou je het zelf moeten maken. Ik kan wel een webwinkel vinden die Italiaanse producten verkoopt, waar je dozen met van Cecco eierpasta gemaakte lasagnette kunt bestellen: http://www.feduzzi.nl/products/webwinkel/pasta-de-cecco/lasagnette-all-uovo-nr-102.html
Amadea
12 jaar geleden
Bij de AH hebben ze minilasagnebladen. Helaas is dat heel vaak uitverkocht. Het is van het AH merk. Even heel goed zoeken en er naar vragen want mijn zonen werden ook eens naar de lasagnette gestuurd maar daar ligt het niet, je moet zoeken bij de lasagnebladen.

Toegevoegd na 1 minuut:
Ik begrijp uit je vraag dus dat je die kleine lasagneblaadjes wilt hebben en als ik dat goed begrepen heb is dit je antwoord. Ik gebruik ze ook graag omdat het veel tijd kost met die grote bladen maar het is dus heel vaak uitverkocht helaas.

Toegevoegd na 19 minuten:
Bewijs dat er ook een ander soort lasagnette bestaat, zie foto:

Toegevoegd na 5 uur:
Het is er ook van Honig: http://www.ah.nl/appie/producten/product/ah632622/honig-mini-lasagne

Toegevoegd na 5 uur:
En van het AH merk: http://www.ah.nl/appie/producten/product/ah641433/ah-mini-lasagne
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Je zou Dille&Kamille of Oil&Vinegar eens kunnen proberen. En anders misschien een Italiaans zaakje in de buurt?
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing