Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik zoek een stukje cabaret, dacht van Wim Sonneveld, waar hij een flinke lading gehaktballen eet, maar kan het niet vinden. Iemand een idee?

Ik dacht Wim Sonneveld, en ik dacht gehaktballen, maar wie of wat ik ook zoek, kan het niet vinden. Hij zit achter een tafel, servet om zn nek, stapel gehaktballen voor zich en stuk voor stuk werkt ie die gehaktballen weg. Iemand enig idee??

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Televisie
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Je bedoelt de scene waarin Wim Zonneveld een enorme lading bitterballen en een fles sherry soldaat maakt terwijl hij aangeschoten moppen tapt. Die zat in de show met Ina van Faassen uit 1969. De enige video die ik op youtube kon vinden bleek helaas verwijdert.
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

"Leg neer die bal!" van Toon Hermans is wat in mijn geheugen naar boven komt.

http://www.zeelandnet.nl/video/bekijk/video/10011/TOON_HERMANS__HET_GALABAL__leg_neer_die_bal__1965_.html

Toegevoegd na 4 minuten:
Je hebt het over Wim Sonneveld, maar hij heeft een act over kroketten, misschien dat je dit bedoelt?

http://www.youtube.com/watch?v=bp2ufdg_1Gc
Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing