Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Natte neuzen show?
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Andere antwoorden (3)

dierenmanieren

Toegevoegd na 1 minuut:
Dierenmanieren is voor het eerst in 1981 te zien bij de TROS. Hondentrainer en dierenliefhebber Martin Gaus bedenkt het concept. Hij laat in het programma het gedrag van honden en katten zien en vertelt de kijker hoe zij hun huisdieren moeten verzorgen en opvoeden.

Later worden de show uitgebreid met onder andere paarden, schapen, geiten en slangen. Gaus komt daarna met een variant op Dierenmanieren, namelijk Dierenmanieren op reis. In deze serie programma’s reist Gaus de wereld rond op zoek naar bijzondere dieren en gebeurtenissen rond dieren. Een vast onderdeel is het bezoek aan een dierentuin.

In Dierenmanieren komen naast honden en katten ook opmerkelijke dingen voorbij. In één aflevering eet Martin Gaus een heel blik hondenvoer leeg. Dit zorgt voor veel opschudding in de media
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Natte neuzen show
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
de natte neuzen show

Toegevoegd na 8 minuten:
komt trouwens binnenkort weer op tv op RTL4(28 oktober). Gaat nu alleen Royal Canin Dog Challenge heten.... leve commerciele tv
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing