Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Weet iemand een site waar ik gratis bladmuziek van Jan Zwart kan downloaden?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Muziek
Geef jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord

Het beste antwoord

Ondanks het feit dat de composities van Jan Zwart nu rechtenvrij zouden moeten zijn, is er bar weinig gratis te vinden op het internet. De belangstelling voor deze muziek is niet zo groot, en van de mensen die nog wel geinteresseerd zijn in kerkorgel, is minstens de helft bepaald niet zo dol op Jan Zwart. Weinig vraag, en dus weinig aanbod.

Komt nog bij dat er heel wat zonen en kleinzonen van Zwart rondlopen, en zij zullen het zeker niet stimuleren om veel van zijn werk gratis te verspreiden.

Ik heb 2 (gratis) werken in PDF formaat gevonden, en die staan hier:
http://imslp.org/wiki/Category:Zwart,_Jan

Hier nog een site met meer werk; niet gratis maar wel betaalbaar. Een wat knullige site van uitgeverij Wim Zwart. Links op de site staan allemaal links: scroll naar beneden, en de werken van Jan Zwart vind je onder "stuk 1", "stuk 2" etc.
Voor een eurootje of 6 koop je een hele uitgave.
http://www.wimzwart.nl/catalogus/index.html

Je zou kunnen overwegen deze vraag ook eens te stellen, op het kerkorgel-prikbord. Daar is veel kennis aanwezig, en iedereen kan daar berichtjes/ oproepjes plaatsen. Wie weet heeft iemand een hele verhuisdoos met bladmuziek van Jan Zwart liggen voor een tientje.
http://kerkorgel.startpagina.nl/prikbord/
Succes!
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Deel jouw antwoord
0 / 2500
Geef Antwoord
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing